Zor Zamanlarda Şirket Stratejileri : Pandemi ve Krizlerle Başa Çıkabilmek pdf – Yandex indir

tarafından
11
Zor Zamanlarda Şirket Stratejileri : Pandemi ve Krizlerle Başa Çıkabilmek  pdf – Yandex indir

1946 yılından bu yana sadece Türkiye’de 15’ten fazla kriz yaşandığını ve bu krizlerin etkilerinin ortalama beş yıl sürdüğünü biliyor muydunuz? Son yıllarda yaşanan en zor dönem olarak adlandırabileceğimiz pandemi süreci bitmeye yaklaşırken, olumsuz etkilerini halen hammadde, gıda ve tedarik zinciri konularındaki ciddi sıkıntılarla hissediyoruz.
 
Elinizdeki bu kitap, pandemiden hareketle krizlerde işletmelerin yaşadığı zor dönemleri atlatmaları için hazırlanmış bir rehber niteliğinde. Alanında uzman 17 akademisyenin yıllar süren araştırmaları ve tecrübeleri sonucu ortaya çıkan bu rehberde; lojistikten insan kaynaklarına, inovasyondan örgüt yönetimine ve finansmanına kadar önemli konularda sade ve anlaşılır bilgiler bulacak ve somut, uygulanabilir ipuçlarını keşfedeceksiniz.
 

Zor Zamanlarda Şirket Stratejileri : Pandemi ve Krizlerle Başa Çıkabilmek isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve HÜMANİST KİTAP YAYINCILIK yayınevinin 06.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İşinizi Yeniden Keşfedin pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İşinizi Yeniden Keşfedin indir, İşinizi Yeniden Keşfedin oku ve İşinizi Yeniden Keşfedin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zor Zamanlarda Şirket Stratejileri : Pandemi ve Krizlerle Başa Çıkabilmek pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.