Zihin Gözü / Müfettiş Van Veeteren 1 pdf – Yandex indir

tarafından
3
Zihin Gözü / Müfettiş Van Veeteren 1 pdf – Yandex indir

Janek Mitter bir sabah akşamdan kalma uyanmış ve karısını küvette ölü bulmuştur. Ne olduğunu hatırlamamaktadır. Mahkemeye çıkar, suçlu bulunur ve bir ruh sağlığı hastanesine gönderilir. Ancak kısa bir süre sonra Mitter de hastanedeki yatağında ölü bulunur.

Van Veeteren en başından ipuçlarını takip etmediği için pişmanlık duyar ve iki cinayet üzerinde titizlikle çalışmaya başlar. Soruşturmayı derinleştirdikçe bu cinayetlerin çarpık kökenleri onu bile şok edecektir.

Müfettiş Van Veeteren’i tanımamızı sağlayan serinin ilk roman Zihin Gözü artık Dedalus’ta…

Yalın, sarsıcı ve varoluşsal belirsizlik dolu… Nesser hayatın hoş teklifleriyle ilgilenmiyor. Onun dedektifleri en kötüsünü bekler çünkü işlerin çok sık kötüye gittiğini bilirler.
Richmond Times-Dispatch

Kendi sınıfında… İsveç’in önde gelen suç yazarlarından birinin bu çarpıcı romanı Alfred Hitchcock için bir senaryo olarak yazılmış olabilir.
The Sunday Times
 

Zihin Gözü / Müfettiş Van Veeteren 1 isimli 292 sayfadan oluşan kitap ; Hakan Nesser tarafından yazılmış ve DEDALUS KİTAP yayınevinin 30.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Nüfus: 1280 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Nüfus: 1280 indir, Nüfus: 1280 oku ve Nüfus: 1280 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zihin Gözü / Müfettiş Van Veeteren 1 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.