Zenginlik ve Mutluluk için 7 Strateji pdf – Yandex indir

tarafından
7
Zenginlik ve Mutluluk için 7 Strateji pdf – Yandex indir

MİLYONLARCA İNSANIN HAYATINA DOKUNAN JIM ROHN’UN KALEMİNDEN İÇİNİZDEKİ SERVETİ ORTAYA ÇIKARACAK BİR KİTAP: ZENGİNLİK VE MUTLULUK İÇİN 7 STRATEJİ
 
Bu kitap size acı çekeceğinizin garantisini veriyor:
Ya disiplin sahibi olup hedefiniz doğrultusunda yürüyecek ve bu bağlılığınızın acısını büyük bir memnuniyet içerisinde çekeceksiniz.
Ya da başarısızlığınıza bahaneler bulup vicdan azabınızı dindirmeye çalışacak ama nihayetinde pişmanlığınızın acısıyla kıvranacaksınız.
 
Başarmak için kendilerini adayanların önünde sonsuz olasılık duruyor. Peki ama bu olasılıklardan kaçı görünür halde? Kaçı kullanılabilir? Kaçı gerçekten kendini başarıya adamış birisinin izleyebileceği doğru yol? 
Yolun başında bu sorulara cevap vermenin imkânı yok, ama Jim Rohn’un bir tavsiyesi var: İsteyin, yola çıkın ve disiplinli olun! Başarıya giden yol hedefe varmanız için size gerekli nitelikleri kazandıracak, şayet hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı göze alırsanız: 
Hedeflerin Gücünü Açığa Çıkarın
Bilgiyi Arayın 
Değişmeyi Öğrenin 
Maddi Kaynakların Kontrolünü Elinize Alın
Zamanı Yönetin
Etrafınıza Kazananları Toplayın 
İyi Yaşam Sanatını Öğrenin
 
Dünyanın önde gelen motivasyon konuşmacısı ve iş filozofu Jim Rohn Mutluluk ve Zenginlik için 7 Strateji kitabında, kendisini Amerika’nın kırsalından 25 yaşında çıkmış, fabrika işçisi bir orta sınıf vatandaştan bir milyonere dönüştüren yolları sunuyor. Bu kitap sizde bir dönüşümü ateşleyecek!
 

Zenginlik ve Mutluluk için 7 Strateji isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Jim Rohn tarafından yazılmış ve KRONİK KİTAP yayınevinin 16.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Zenginlik ve Mutluluk için 7 Strateji pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.