Zamanı Gelince pdf – Yandex indir

tarafından
15
Zamanı Gelince pdf – Yandex indir

Zamanı Gelince, ömrünü devrime adayanların ‘içeride’ yarattıkları dışarıya dair bir roman.
Yarınlara dair bitmeyen bir kavganın önsözü. Tam da bu nedenle dört duvar arasına sıkıştırılan devrimcilerin göğün uçsuz bucaksız sonsuzluğuna uzanan ellerini bulacak okur, romanın bütününde.
Bir kuş çavlanına ket vurulamayacağına tanıklık edecek bir kez daha. Bir dönemin mücadele bayrakları yüksekte dalgalanan metal fabrikasının öncü işçileri hücrelerde, hapishane ranzalannda dünü sorgulamakta, geleceği konuşmaktadır. İşçilerin kavgasında yenilgiler vardır, içinde büyük dersler yaratarak yengiyi hazırlayan. Derin darbeler alınsa da dirençle ve inançla, yaralanna basarak ayağa kalkan her yürek, sosyalizme çıkan yolu yeniden yaratır her koşulda.
Yakın tarihimizin devrimci hareketine içeriden bir bakış sunan Ender İmrek, hem dönemin koşullarını hem de sosyalist birikimin doğasını görünür kılıyor bu romanıyla. Yalın, duru ve akıcı anlatımını eylem merkezli bir anlatıyla temellendirirken çatışma unsuru belirgin, heyecan düzeyi yerinde ve içeriği estetize edilmiş bir yetkinliğe ulaşmayı başarıyor.
 

Zamanı Gelince isimli 372 sayfadan oluşan kitap ; Ender İmrek tarafından yazılmış ve KOR KİTAP yayınevinin 23.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Fahreddin Razî 7 Öncülerimiz 11 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Fahreddin Razî 7 Öncülerimiz 11 indir, Fahreddin Razî 7 Öncülerimiz 11 oku ve Fahreddin Razî 7 Öncülerimiz 11 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zamanı Gelince pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.