Zaman Çabuk Geçer Akıl Geç Kalır pdf – Yandex indir

tarafından
22
Zaman Çabuk Geçer Akıl Geç Kalır pdf – Yandex indir

ZAMAN ÇABUK GEÇER, AKIL GEÇ KALIR Savaşa katıldıktan sonra savaş karşıtı olan, bir yıl içinde iki evlat acısı yaşayan bir askeri psikiyatrdan bilgelik ve sağduyuyla yoğrulmuş hayat dersleri… En büyük kayıpların, en ağır yenilgilerin üstesinden gelmek ve hayata yeniden sarılmak, yeniden gülmek, mutlu olmak mümkün… Hayatın inişli-çıkışlı, dolambaçlı bir yol olduğu malûm. Evet, bu yolda hep iyi, güzel şeyler olmaz ama hep kötü, çirkin şeyler de olmaz. İyiliklerin, güzelliklerin keyfini çıkarırken, kötülüklerin, çirkinliklerin üstesinden gelmek için belirli bir hayat tecrübesinin yanı sıra bazı gerçekleri bilmek, hayatın hangi dersleri verdiğini, bize ne söylemeye çalıştığını anlamak gerekir. “Harita zeminle uyuşmuyorsa yanlış olan zemin değil haritadır.” “Kendine yalan söylemek kötü bir fikirdir.” “En güçlü yönlerimiz aynı zamanda en büyük zayıflığımızdır.” “Sadece kötü şeyler hızlıca meydana gelir…” Bunlar gibi 30 hayat gerçeğini ele alan Dr. Gordon Livingston kendi hayat derslerini psikiyatri biliminin süzgecinden geçirerek aktarırken herkese umut aşılıyor. Zaman hızla akarken genellikle geç kalan akılla ne kadar erken buluşursak o kadar iyi; Livingston bu randevuyu erkene almanın yolunu gösteriyor…
 

Zaman Çabuk Geçer Akıl Geç Kalır isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Gordon Livingston tarafından yazılmış ve KURALDIŞI YAYINLARI yayınevinin 30.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türk Ruleti pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Türk Ruleti indir, Türk Ruleti oku ve Türk Ruleti pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zaman Çabuk Geçer Akıl Geç Kalır pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.