Zafer Yıldırım (3 Kitap Seti) pdf – Yandex indir

Zafer Yıldırım (3 Kitap Seti) pdf – Yandex indir

Setimiz Zafer Yıldırım “Ay Işığında Gökkuşağı”, “Kum Saati” ve “Kumraliçe” kitaplarından oluşmaktadır.
 
Ay Işığında Gökkuşağı:
Deniz kızını gördüm dedim gülüp geçtiniz Ay Işığında Gökkuşağı dedim
Olur mu hiç dediniz Korkuyorum
Tımarhaneye atacaksınız beni Diğer gördüklerimi söylesem Anlayamazsınız beni diyorum Susuyorum
 
Kum Saati:
Tahayyülü kasvete sarınan bir yolculukta; yarım kalan aşkların, dilin ucunda soluklanan anıların, iki yabancının beraberce tutunduğu bir başına adsız bir duygunun öyküsü…
 
Kum Saati, Ege açıklarında başlayıp Akropolis’in yansımalarında kendini arayan “yabancılık” kavramını dostlukla sınayarak iki farklı milletten insanı güçlü bir duyguda birleştiren bir anlatı.
 
Her sayfada, öykünün içindeki üçüncü kişi olarak olayları dinlediğinizi hissettiren içsel bir yolculuğun ortasında, insanlığa ait duyguları, tüm ölçütleri geride bırakarak yalnızca dostluk kavramında harmanlayan güçlü bir kalemden bir denizcinin hikâyesi…
 
“Eleni susmuştu, yıldızlar susmuştu, Akropolis susmuştu. Sessizlik, ustura ağzı gibi keskin gelip aramıza durmuştu. Dokunsan, derin bir yara açacak ve oluk oluk kan akacak gibiydi. Ve beni kan tutuyordu. Konuyu değiştirsem bir türlü, değiştirmesem bir türlü, ne diyeceğimi bilememek ayrı bir sıkıntıydı. Yalpalıyordum ve bu yalpalardan kurtulmak zorundaydım. Kolumu kaldırdım, Eleni’nin arkasından dolaştırıp omzundan tutup yavaşça kendime doğru çektim. Sanki o da o anda başını koyacak bir omuz arıyormuşçasına itiraz etmeden başını omzuma koydu.”
 
Kumraliçe:
Kudi der dostlarım bana Zoru severim
Bu yüzden şair oldum Aklım akmaz yapılan Nice işlere şahit oldum Yerim içerim gönlümce Dünyayı dolaşırım
Dönüp Müslüman mahallesinde Salyangoz satarım…
 

Zafer Yıldırım (3 Kitap Seti) isimli 254 sayfadan oluşan kitap ; Zafer Yıldırım tarafından yazılmış ve VAVEYLA YAYINCILIK yayınevinin 04.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tahtaboşa Gelen Kuşlar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Tahtaboşa Gelen Kuşlar indir, Tahtaboşa Gelen Kuşlar oku ve Tahtaboşa Gelen Kuşlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zafer Yıldırım (3 Kitap Seti) pdf – Yandex indir - PDF indir