Yüzyıllık Markalar Cumhuriyetin 100. Yılında pdf – Yandex indir

tarafından
4
Yüzyıllık Markalar  Cumhuriyetin 100. Yılında pdf – Yandex indir

Markalaşmak özgün olmayı gerektirir… 

Osmanlı İmparatorluğu’ndan cumhuriyete geçiş döneminde, öncesinde ve cumhuriyet ile kurulmuş köklü markalarımız var. Başta İstanbul ve diğer şehirlerimizde işgal altında hizmet verenler, kısıtlı imkânlarla yurtdışındaki fuarlara katılanlar, tedarik sorunu ve kıtlık dönemlerinde üretimine devam edenler, Kurtuluş Savaşı’na katılıp dönüp işinin başına geçenler, ihtilallerde dükkânını açık tutanlar, her krizde yılmadan yola devam edenler, çözüm üretenler, vazgeçmeyenlerdir bu markalar. Bu toprakların bilgisini, tecrübesini taşıyan yüzyıllık markalardır onlar. 
Elma Yayınevi cumhuriyetin 100. yılında, yüzyıllık markaların eşliğinde okurları ile buluşuyor. Yüzyıllık Markalar Derneği’nin öncülüğünde, markabilimci Âsude Alkaylı’nın derlediği “Yüzyıllık Markalar” adlı bu kitapta, derneğe üye kurumların kuruluş hikâyeleri, son nesil yöneticilerinin geleceğe ait düşünce ve gözlemleri var. Keyifli okumalar…
 
 

Yüzyıllık Markalar Cumhuriyetin 100. Yılında isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve ELMA YAYINEVİ yayınevinin 25.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Yüzyıllık Markalar Cumhuriyetin 100. Yılında pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.