Yüzme Rehberi pdf – Yandex indir

tarafından
9
Yüzme Rehberi pdf – Yandex indir

Cengizhan ÇEBİ, 1997 yılında Trabzon’da doğdu. 7 yaşında spora başlaması ile beraber üniversite 3.sınıfa kadar sporculuk kariyerini devam ettirdi. İlköğretimini ve liseyi Trabzon da tamamladıktan sonra 2019 yılında İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük bölümünden lisans eğitimini tamamladı. Ara vermeden de 2021 yılında “Hareket ve Antrenman” bilimlerinde yüksek lisansını bitirdi. 3. Kademe uzman yüzme antrenörlük belgesine sahip olan Çebi, lisans ve yüksek lisans tez çalışmalarının ikisini de yüzme üzerine araştırmalar yapıp sunmuştur. Uzun zamandır da hem yaş grupları hem de yıldız ve genç yaş grupları ile beraber çalışmalarını aktif olarak devam ettirmektedir.
 

Yüzme Rehberi isimli 148 sayfadan oluşan kitap ; Cengizhan Çebi tarafından yazılmış ve KUTLU YAYINEVİ yayınevinin 15.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Cristiano Ronaldo pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Cristiano Ronaldo indir, Cristiano Ronaldo oku ve Cristiano Ronaldo pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yüzme Rehberi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.