Yüreğime Akan Gözyaşı pdf – Yandex indir

tarafından
3
Yüreğime Akan Gözyaşı pdf – Yandex indir

Çocuk, anne ve babaya Rahman’ın sunduğu en güzel hediyedir. Hem özel, hem de muhteşem bir hediyedir. Bazı hediyeler ise daha çok özeldir… Büyük umutlarla beklediğimiz aynı zamanda heyecanla karşıladığımız bu özel hediye, bir zaman sonra endişe ve korkulara bırakabilir yerini…
 Hele bir de insan karşılaşılan durumla ilgili ne yapacağını, nasıl davranacağını, nasıl bir yol izleyeceğini bilmiyorsa şaşkınlık ve ümitsizliği ikiye katlanır… Ufuklara baktıkça ufku açılması gerekirken, daralır, bunalır, yüreğinde kopan fırtınalarla feryat etmek ister… Bu kitap gerçek hayattan alınmış dramatik ve derin duygular içermektedir. Yaşamın ağır ağır çıkılan merdivenlerinde azim, sabır ve kararlılıkla gerçek bir eğitim ve sevginin açamayacağı kapının ve aşamayacağı engelin olmadığını göstermektedir.
Özel çocuklara sahip ailelerin hayat serüvenlerini, karmaşık duygularını, hüzünlerini, arayışlarını, buluşlarını roman diliyle enfes bir şekilde anlatan bu eserin, herkese ışık tutması ümit edilmektedir. 
 

Yüreğime Akan Gözyaşı isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Cengiz B. Teğiş tarafından yazılmış ve US YAYINLARI yayınevinin 20.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Yüreğime Akan Gözyaşı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.