Yüce Tanrı Pan (Cep Boy) (Tam Metin) pdf – Yandex indir

tarafından
12
Yüce Tanrı Pan (Cep Boy) (Tam Metin) pdf – Yandex indir

Gotik gelenekten modern korkuya geçisin en iyi temsilcilerinden Arthur Machen’in ismini duyurmasını sağlayan ve Stephen King tarafından “İngilizcedeki en harika korku hikâyesi” olarak tanımlanan Yüce Tanrı Pan, daha sonra Oscar Wilde, H. P. Lovecraft ve Bram Stoker gibi yazarlara ilham vermiş, onlardan büyük övgüler almıştır. Ürkütücü ve uhrevi bir gizem sunan hikâye, gerçeklik perdesini kaldırmayı amaçlayan Doktor Raymond’ın şeytani bir deney yapmaya karar vermesiyle başlar. Yıllar sonra Londra, Helen isimli güzel fakat uğursuz kadınla bağlantılı bir dizi intiharla sarsılır. Bu kadın kimdir ve Doktor Raymond’ın başarısız deneyiyle, okült ve diğer karanlık sırlarla ilişkisi nedir? 

“Daha önce deneyen oldu mu bilmiyorum ama şunu biliyorum ki bu gece sen ve ben, bu perdenin bir başkasının gözlerinin önünden kalkmasına tanık olacağız. Tüm bunların tuhaf ve saçma olduğunu düşünebilirsin. Kulağa anlamsız geldiklerini biliyorum ama söylediklerim doğru. Eskiler örtünün kalkmasının ne anlama geldiğini biliyorlardı. Tanrı Pan’ı görmek diyorlardı buna.”
 
 

Yüce Tanrı Pan (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Arthur Machen tarafından yazılmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 13.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Yüce Tanrı Pan (Cep Boy) (Tam Metin) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.