Yokuşkale Ziyaretçileri pdf – Yandex indir

tarafından
16
Yokuşkale Ziyaretçileri pdf – Yandex indir

Müziği sevdiği gibi denizi de seviyordu Tapyo. Usanmadan, yorulmadan her daim bir şeyler anlatmasına rağmen, hiç soru sormamasını; soruyu soran da cevabını bulan da kendin olmalısın, dercesine duruşunu; üzerinde fısıldarcasına oynaşan yakamozları, ay yollarını; gün ışığı vurunca, gözünü doyuran engin mavisini ve cömertçe açılan kucağını seviyordu.
 
Lakin her iki zevkine yaklaşımı hobi düzeyini geçmez; onun aşkı da tutkusu da Yolbaşı’ydı. Yıldızdan yıldıza koşmak; uzak dünyaların yalnız insanlarına, ‘Bilinçlene bilinçlene geldik, bir kötü yele savrulmayacağız’ diyebilmekti ülküsü.
 

Yokuşkale Ziyaretçileri isimli 528 sayfadan oluşan kitap ; Ali Haydar Sak tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 19.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türk Kültüründe Gulyabani İncelemeler / İllüstrasyonlar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Türk Kültüründe Gulyabani İncelemeler / İllüstrasyonlar indir, Türk Kültüründe Gulyabani İncelemeler / İllüstrasyonlar oku ve Türk Kültüründe Gulyabani İncelemeler / İllüstrasyonlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yokuşkale Ziyaretçileri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.