Yirmi Beş Kocalı Kadın pdf – Yandex indir

tarafından
9
Yirmi Beş Kocalı Kadın pdf – Yandex indir

Güzelliği ile dillere destan olan Leyla Hanım, Beyoğlu’nun çok tanınmış kadın simalarından biriydi. Hayatı sefahat ve entrika içinde geçmişti. Her gün bir macera peşinde koşmuş, hiçbir erkekle uzun bir ilişki yaşama arzu ve eğilimi göstermemişti. Maalesef Leyla, içindeki şeytanları bir türlü yenemiyordu. O, para ve kalp hırsızıydı. Ancak hayatın öyle garip cilveleri vardı ki, insanı, siyahı beyaz görecek kadar gaflete düşürürdü. Ve Leyla, görünenin aksine, siyahın en karanlık haliydi.
 

Yirmi Beş Kocalı Kadın isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; İskender Fahrettin Sertelli tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 12.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Petaniyalar : Romanlarda Sosyal Politikanin ‘Çocuk Haller’ pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Petaniyalar : Romanlarda Sosyal Politikanin ‘Çocuk Haller’ indir, Petaniyalar : Romanlarda Sosyal Politikanin ‘Çocuk Haller’ oku ve Petaniyalar : Romanlarda Sosyal Politikanin ‘Çocuk Haller’ pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yirmi Beş Kocalı Kadın pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.