Yıkımın Dokunuşu pdf – Yandex indir

tarafından
5
Yıkımın Dokunuşu pdf – Yandex indir

“BENİM İÇİN SAVAŞMAYACAĞINI MI SÖYLÜYORSUN?” HADES İÇ GEÇİRİP PARMAĞINI TANRIÇANIN YANAĞINDA GEZDİRDİ. “SEVGİLİM, SENİN İÇİN BU DÜNYAYI YAKARDIM.”
 
Hades’le ilişkisi ortaya çıktıktan hemen sonra peşlerini bırakmayan medya fırtınası, Persephone’nin normal olan hayatını altüst etmeye başlamıştı. Üstelik Bahar Tanrıçası kimliği de ifşa olma tehdidi altındaydı.
 
Ölüler Tanrısı Hades’in ise omuzlarında geçmişin korkunç bir yükü vardı ve herkes Persephone’yi ondan uzaklaştırmak için bu geçmişi ortaya sermeye çok hevesliydi.
 
Dehşet veren bir trajedi Persephone’nin kalbini paramparça ettiğinde ve yardım için Hades’e gitmesine rağmen Ölüler Tanrısı onu reddettiğinde, işler daha da kötüye gidecekti. Çaresiz kalan Persephone ipleri kendi eline alıp ciddi sonuçları olan pazarlıklara girişmek üzereydi.
 
Hem Hades’in hiç bilmediği bir yanıyla hem de ezici bir kayıpla yüzleşen Persephone, gerçekten Hades’in kraliçesi olup olamayacağını merak etmeye başlamıştı.
 

Yıkımın Dokunuşu isimli 448 sayfadan oluşan kitap ; Scarlett St. Clair tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 11.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Yıkımın Dokunuşu pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.