Yeni Nesil Pazarlama pdf – Yandex indir

Yeni Nesil Pazarlama pdf – Yandex indir

İşletmeler yaşamlarını sürdürebilmek için değişim ve yeniliklere ayak uydurmak zorundadırlar. Her gün yeni çıkan kavramlar ve trendler işletmeleri hızlı bir değişime sürüklemektedir. İşletmeler için değişen ve gelişen kavramların başında pazarlama gelmektedir.
 
Geçtiğimiz yıllarda pazarlama daha çok işletmelerin odaklanması gereken bir kavramken, internetin yaygınlaşması ve medya araçlarının çeşitlenmesiyle günümüzde bireylerinde üstüne düşünmesi gereken bir kavram haline gelmiştir. Güncel iletişim teknolojilerinin ve tekniklerinin üst düzeyde kullanıldığı “yeni nesil pazarlama” hem bireylerin hem de işletmelerin can damarı niteliğindedir.
 

Yeni Nesil Pazarlama isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Güney Yıldız tarafından yazılmış ve EFTALYA KİTAP yayınevinin 24.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çok Disiplinli Manyas Araştırmaları Finansal, Ekonomik ve Sosyal Yaklaşımlar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Çok Disiplinli Manyas Araştırmaları Finansal, Ekonomik ve Sosyal Yaklaşımlar indir ve Ekonomik ve Sosyal Yaklaşımlar oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeni Nesil Pazarlama pdf – Yandex indir - PDF indir