Yeni Bir Anlayışın Işığında Kur’an’ı Kerim Meali pdf – Yandex indir

tarafından
9
Yeni Bir Anlayışın Işığında Kur’an’ı Kerim Meali pdf – Yandex indir

Kur’ân’ı Arapçasından okuduğumuz kadar mealinden de okuyup anlamaya çalışmalıyız. Hatim, Arapçasından yapıldığı gibi mealinden de yapılır. Üstelik Kur’ân’ı anlayarak okumak daha sevaptır. Çünkü Kur’ân, anlaşılmak için gönderilmiştir.
 
Bu mealde, konular veya terimler uzun uzadıya izah edilmemiş, çok zorunlu olmadığı sürece parantez de kullanılmamıştır. Açıklanmasını istediğimiz veya okuyucunun ihtiyaç duyduğunu düşündüğümüz meseleler, daha önce 21 cilt halinde yayınladığımız Yeni Bir Anlayışın Işığında KUR’ÂN TEFSÎRİ adlı eserimizden takip edilsin diye dipnotlarla yer belirlemesi yapılmış ve tefsirimize müracaat edilmesi istenmiştir.
 

Yeni Bir Anlayışın Işığında Kur’an’ı Kerim Meali isimli 605 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı tarafından yazılmış ve DÜŞÜN YAYINCILIK yayınevinin 05.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kuranın İyileştiren Bitkileri Cilt 2 / Tanım, Kimyasal İçeriği, Etkisi ve Kullanışı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Etkisi ve Kullanışı indir, Etkisi ve Kullanışı oku ve Etkisi ve Kullanışı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeni Bir Anlayışın Işığında Kur’an’ı Kerim Meali pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.