Yemen Dilberi pdf – Yandex indir

tarafından
11
Yemen Dilberi pdf – Yandex indir

Otur otur. Bitmemiştir anlatacaklarım… Dikkatlice dinleyesin beni. Avrat üzerinedir söyleyeceğim.
 
Taaa geçmişte, Yemen denilen diyarda ahlaksız bir avrat yaşarmış. Öldüğünde Müslüman ahali ölüsünü yıkamamış, mezarlıklarına gömmemiş. Hıristiyanların mezarlığına atmışlar. A be zavallıcıkkk. Hıristiyanlar da kader kurbanı avradın cesedini mezarlıklarına reva görmeyip çıkarıp atmışlar. Yaaa… Sonracımaaa… Allahın iyi kulu bir şeyh, ortada kalmış avradın cesedini müritlerine yıkattırıp kendi tekkesinin bahçesine gömdürmüş. Bir zaman sonra kadının tam gömüldüğü yere denk gelen yerden bir ağaç peydahlanmış. Kahve ağacı… Ooo civanım, badem gözlerin parlamıştır senin. Ağaç meyve vermeye başladığında çekirdeğinin kadın cinsel organına benzediğini görmüşler ya… İşte bu yüzden kahve içenler tiryaki olurmuş. Bilesin…
 

Yemen Dilberi isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Oktay Valunya tarafından yazılmış ve METİNLERARASI AJANS yayınevinin 09.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Nasıl Ölünür? (Karton Kapak) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Nasıl Ölünür? (Karton Kapak) indir, Nasıl Ölünür? (Karton Kapak) oku ve Nasıl Ölünür? (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yemen Dilberi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.