Yatırım Fonları pdf – Yandex indir

tarafından
37
Yatırım Fonları pdf – Yandex indir

Yatırım fonları tasarruf sahibi insanlar için birçok farklı yatırım enstrümanına ulaşma imkânı sağlamaktadır. Diğer yandan, hangi enstrümana hangi fon aracılığı ile hangi dağılımla yatırım yapılacağı yatırımcılar için önemli soru işaretleri oluşturmaktadır.
Bu kitap yatırım fonları hakkında temel bilgileri vererek ve yatırım fonlarının yatırım yaptıkları enstrümanları tanıtarak, okuyucunun daha bilinçli bir şekilde yatırım yapmasını hedefliyor. Bu kitabı okuyan okuyucu, yatırım fonlarını ve farklı yatırım enstrümanlarını geçmiş performansları ve risk düzeyleriyle birlikte çok daha iyi anlama şansına sahip olacaktır.

Kitabın içeriği içinde yatırım fonlarının avantajları ve dezavantajları, yatırımcıların yatırım fonlarına yatırım yaparken dikkat etmesi gereken noktalar, yatırım fonlarının performanslarına etki eden unsurlar, yatırım fonlarının riskleri, yatırım fonlarının alternatifleri ve yatırım fonlarının performanslarının ölçülmesi ile ilgili detaylı bilgiler bulunuyor.
 

Yatırım Fonları isimli 226 sayfadan oluşan kitap ; Serkan Ünal tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 29.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Küresel Politik Ekonomi Gelişimi ve Dinamiği pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Küresel Politik Ekonomi Gelişimi ve Dinamiği indir, Küresel Politik Ekonomi Gelişimi ve Dinamiği oku ve Küresel Politik Ekonomi Gelişimi ve Dinamiği pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yatırım Fonları pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.