Yaşanmış Gerçekler Unutulmaz Anılar pdf – Yandex indir

tarafından
12
Yaşanmış Gerçekler Unutulmaz Anılar pdf – Yandex indir

Yazar, çocukluğundan başlayarak anlattığı anılarında tarihi bir gezinti sunuyor. Doğup büyüdüğü yerlerin fiziki, kültürel yapısını ve dönemsel olaylarını, gelenek ve göreneklerini sanatsal bir dille anlatmış.
 
Hayatına dokunan, ona bu hayat yolculuğunda eşlik eden veya ve bu yolculuğun belirli kısımlarında yolu kesişen, olumlu veya olumsuz etkileri olan kişileri de tanıtarak kimi zaman vefasını, kimi zaman da eleştilerini açıklıkla dile getirmiş.
 
Kitabın en önemli özelliği; geçmişten günümüze, özellikle Urfa’dan başlayarak toplumun yaşam tarzı, alışkanlıkları, örf ve adetleri, siyasi ve fiziki değişiklikleri hakkında bilgiler vermesidir.
 
Bu tür kitapların, anıları kayıt altına almak dışında yöresel ve genel tarihi de gelecek kuşaklara anlatmak gibi bir misyonu da vardır. Bu anlamda başarılı bir eserdir.
 

Yaşanmış Gerçekler Unutulmaz Anılar isimli 584 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Hüseyin Tekel tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 12.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Demir Atlı Adam 3: Efsane (Karton Kapak) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Demir Atlı Adam 3: Efsane (Karton Kapak) indir, Demir Atlı Adam 3: Efsane (Karton Kapak) oku ve Demir Atlı Adam 3: Efsane (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yaşanmış Gerçekler Unutulmaz Anılar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.