Yaşamın Direksiyonunda pdf – Yandex indir

tarafından
10
Yaşamın Direksiyonunda pdf – Yandex indir

Hayati farkındalık ve derin seyahat
 
Jungien Koç Şebnem Toker altın orana sahip bir ruh, zihin, beden bütünlüğü için herkesi sıra dışı bir maceraya davet ediyor: 
 Süreci örseleyen düğümleri tespit et.
 Yeniden başla ya da kaldığın yerden devam et ama illaki eylemde ol.
 Kendi yaşamına hizmet et.
 
“Ruh, zihin, beden’’ bütünlüğünün altın oranı nedir?
Memnun, mutlu ve başarılı yaşamın anahtarı, bu bütünü oluşturan parçaların temelde neye ihtiyacı olduğunu keşfetmekten geçiyor. Bunun adı hayati farkındalıktır. Hayati farkındalık, kişinin kendi üzerinde derinleşmesi ile mümkündür.  Bu, özaraştırma ve yeni anlamlar inşa etme süreci demektir. 
 
İsteklerinizin hayatın umurunda olmadığını düşünmek, ona haksızlık etmek olurdu. Tabii ki umurunda! Hatta belki esas meselesi bu! 
 
Yaşamın Direksiyonunda, Şebnem Toker’in kişisel çalışmaları ile Jungien Koçluk yaklaşımını sentezlediği bir eylem kitabı. 
 
Kitap okura iki seçenek sunuyor: Ya “Kaldığın yerden devam et!”  ya da  “Yeniden başla!” İkisinde de hem bambaşka biri hem de tam olarak kendin olabilirsin… Kulağa harika gelmiyor mu?
 
Kitaba özel üç meditasyon Podcast’i…
İçerideki QR kodları okut ve dinle.
 

Yaşamın Direksiyonunda isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Şebnem Toker tarafından yazılmış ve DOĞAN NOVUS yayınevinin 21.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Yaşamın Direksiyonunda pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.