Yaşam Kendini Keşfetmekle Başlar pdf – Yandex indir

tarafından
4
Yaşam Kendini Keşfetmekle Başlar pdf – Yandex indir

Yaşam kendini keşfetmekle başlar, adlı bu eserde, insan hayatının her yönüyle ele almaktayız. Her ne kadar hayatımızı somut olan kavramlarla ilişkilendirsekde, bu kitapta görünenin bir adım ötesine geçip, hayatımızın hiç gün yüzüne çıkmamış örneklerini göreceksiniz. Fiziksel olarak enerjimizi nasıl yükselteceğimizi (spor, beslenme, çalışmak…) anlatırken aynı zamanda ruhsal enerjimizi de nasıl yükselteceğimizi anlatmaktayız. Çünkü ruh bedene, beden de ruha etki eder, enerji kanallarımız açıldığında enerjilerin farkına varırız. Bu da bizim her şeyin kaynağını görmemizi sağlar.
Bugüne kadar hiçbir akademik alan bu yönüyle insan hayatını incelemiş değildir. Burada anlatılanların hepsi yazarın kendi dünyasından örneklendirdiği tecrübelere dayanmaktadır. Bu kitap, hayattaki farkındalığımızı arttırırken, varoluş nedenimizi ve hayattaki rolümüzü keşfetmemizi sağlayacaktır. Evrendeki her canlı tek bir merkezden gelen enerjiyle yaşamaktadır. Bu enerjinin farkına vardığımızda, bütün hayatımız, içimize dolan sonsuz enerjiyle kendimizi ve amacımızı keşfetmemizi sağlayacak.
Birçoğumuz hayatı pek ciddiye almasak da zorlukların ve hayatın yükünün altından kalkamayıp, bütün ömrümüzce zor şartlarda yaşama çabası içinde yitip giden hayallerimizle yaşamak zorunda kalırız. Bazılarımız çok daha rahat hayat şartlarına sahip oluşumuzun, akdemik eğitimimizin ya da yaptığımız işlerdeki konumumuzun bizi hayatta değerli kıldığını zanneder.
Maalesef, belki de hayatta zengin ya da fakir, eğitimli ya da eğitimsiz, işçi ya da yönetici oluşumuzun bir öneminin olmadığının anlamına varmak ve yaşamın anlamını çözmeye çalışmak, bizi özümüzle buluşturacak tek şeyi fark etmemizi sağlar; “olmak”…
 

Yaşam Kendini Keşfetmekle Başlar isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Rıfat Şen tarafından yazılmış ve AZ KİTAP yayınevinin 16.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Yaşam Kendini Keşfetmekle Başlar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.