Yaşam İksiri Beslenme – Yoga – Meditasyon pdf – Yandex indir

tarafından
8
Yaşam İksiri  Beslenme – Yoga – Meditasyon pdf – Yandex indir

Herkes sağlıklı ve dinç olmayı ister. İstenilen sağlığı elde etmek için hangi kolaylıkları nasıl kullanacağınızı, kendi evinize yani bedeninize iyi bakarak zihninizi nasıl değiştirip, huzurlu kılabileceğinizi bu kitabı okuduktan sonra keşfedeceksiniz.
 
Ayurveda “Neyi sindirebiliyorsan, o’sun” der. Bu ilkeye dayanarak günlük beslenmenizde bedeninizi dengelemek için nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğim. Ne yiyip, içiyorsunuz? Tükettiğiniz besinlerin sizi dönüştürmesine izin veriyor musunuz? Yoga ile bedeninizi esnetip, güçlendirmeye, dengelemeye ve meditasyonların size dönüşmesine, sizi huzurlu kılmasına izin veriyor musunuz?
 
Siz huzurluysanız etrafınızdaki herkes de o huzurdan nasibini alır. Siz yeter ki kendi huzurunuzu isteyin. Siz yeter ki her anın keyfini sükunetle, erdemle, şevkle yaşayın ve bu güzel enerjinin evrene yayılmasına izin verin.
 
Sade hayatım herkese ilham olsun! Sağlıklı ve mutlu bir hayatın özlemi gerçekleşsin. Çok uzun değil, çok iyi yaşamak için atılan her adım sizler için kıymetli olsun. Kendi öz değerlerinizin farkında olarak yaşamınız ilhamla, sihirle dolsun!
 
Yaşam İksiri’niz Özünüz Olsun!
 

Yaşam İksiri
Beslenme – Yoga – Meditasyon isimli 104 sayfadan oluşan kitap ; Özgür Karataş Çelebi tarafından yazılmış ve HERMES YAYINLARI yayınevinin 01.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Yaşam İksiri Beslenme – Yoga – Meditasyon pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.