Yarım Kalan Dört Hayat ve Hayalleri pdf – Yandex indir

tarafından
11
Yarım Kalan Dört Hayat ve Hayalleri pdf – Yandex indir

Bu kitabı bir anneye yazdıran 01.06.2018’de bir babanın ve oğlunun evlerine dönerken zalim kaderin onları alı koyması bir trafik kazası sonucu hayata zamansız bir zamanda veda etmeleri. O gün iki canın; canları, hayallerinin yanında onların yollarını bekleyen anne ve kızının da hayatının sonu olmuş. Hiç hesapta ayrılık yokken yirmi yedi yıl süren bir mutluluk çatısı altındaki o hayaller uzun bir hayat yaşayacaklarını düşünen anne ve babanın çocukları için kurdukları hayaller, yarınlar ve umutları hepsi bir anda yok olmuştu. Okulunu bitirmiş altı sene süren hasretliğin ardından kavuşmayı beklerken daha uzun hasretliklere dönüşü olmayan yol olan hakkın yollarına yolları düşmüştü. Daha diplomasını almadan hayallerini gerçekleştirmeden annesi ona sarılıp hasret gidermeden oğluna kavuşmayı beklerken hayat bitti…O 01.06.2018 olan kara tarih aynı zamanda kara cuma olan o gün canlarımla bende kendimi onlarla kadere teslim ettim. Daha taze olan iki cana kıymıştı zalim kader.
Dayanılmaz bir acı ızdırap dolu duygularımın tercümanı olan içime sığmayan yaralarımdan akan gözyaşlarımla kalemime dökülen her bir kelimesi canımı yakar bir yanar dağ gibi kalbinde benliğinde hep acı vardır. Tek öğünün acıdır. Tek rengin SİYAHTIR..
 

Yarım Kalan Dört Hayat ve Hayalleri isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Selvi Açık tarafından yazılmış ve CAN (ADİL ALİ ATALAY) YAYINLARI yayınevinin 29.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aşk An Meselesi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Aşk An Meselesi indir, Aşk An Meselesi oku ve Aşk An Meselesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yarım Kalan Dört Hayat ve Hayalleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.