Yapım + Malzeme pdf – Yandex indir

tarafından
15
Yapım + Malzeme pdf – Yandex indir

Literatür Mimarlık Temelleri dizisinin bu ikinci kitabı taş, tuğla, beton, ahşap, çelik, cam ve kompozit malzeme gibi yapı malzemelerinin kökenlerini, bağlamlarını ve uygulama yöntemlerini ele alıyor.
Yapım + Malzeme aynı zamanda sürdürülebilirlik ve yenileme konularına özel bir önem vererek mimarlıkta yapım ve malzemenin geleceğini de ele alıyor.

Ele alınan malzemeleri yoğun olarak kullanan, yapıtları söz konusu malzemenin uygulama ilkeleriyle karakterize olan klasik ve çağdaş mimarlardan örneklerle desteklenen Yapım + Malzeme hem öğrenciler hem de profesyonel mimarlar için aynı ölçüde paha biçilmez bir kaynak oluşturuyor. Mimari tasarım ve malzeme uygulamalarıyla ilgilenen herkesin bilgiye ulaşmasını sağlıyor.
 

Yapım + Malzeme isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Lorraine Farrelly tarafından yazılmış ve LİTERATÜR YAYINLARI yayınevinin 12.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Necdet Sakaoğlu’na Armağan Sanat Tarihi Yazıları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Necdet Sakaoğlu’na Armağan Sanat Tarihi Yazıları indir, Necdet Sakaoğlu’na Armağan Sanat Tarihi Yazıları oku ve Necdet Sakaoğlu’na Armağan Sanat Tarihi Yazıları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapım + Malzeme pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.