Yapıcı Eleştirel Düşünme ve Problem Çözme pdf – Yandex indir

tarafından
2
Yapıcı Eleştirel Düşünme ve Problem Çözme pdf – Yandex indir

Yazarın, ülkemize özel uyarlamış ve geliştirmiş olduğu “Yapıcı Eleştirel Düşünme ve Problem Çözme Metodolojisi”  kitapta bilimsel olarak ve okuma keyfi yaratılarak ustaca aktarılmış.
 
Metodoloji;  iş, okul, ve özel yaşantımızda karşılaştığımız problemlerin çözümü için ‘güçlü’, ‘yalın’ ve ‘test edilmiş’ araçlar sunuyor.
 
Problemi doğru tespit edip,
İsabetli kararlar vererek,
Kalıcı ve yaratıcı şekilde çözmek
 
yaklaşımın temelini oluşturuyor. Ve sürdürülebilir başarı için; rakamları, verileri, analizleri ve farklı bakış açılarını en etkili nasıl kullanacağımızı gösteriyor.
 
Yaratıcı Problem Çözme, İnovasyon, Dijital Dönüşüm ve Değişim Yönetimi alanında verdiği eğitimler ve danışmanlıklar ile tanınan Yekta Özcan Özözer, kitapta konuları, pratik ve uygulamaya dönük yöntemlerle, mizahi tiplemelerle ve okurla etkileşimli bir şekilde ele almış. Bilimsel bir kitap için bu size alışılmışın dışında gelebilir.
Ancak bu sayede konuları hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmeniz kolaylaşacak. İnanıyoruz ki, burada yer alan bilgiler ve yöntemler
sizin de başarınızı ve perspektifinizi geliştirecek.
 

Yapıcı Eleştirel Düşünme ve Problem Çözme isimli 197 sayfadan oluşan kitap ; Yekta Özcan Özözer tarafından yazılmış ve MATİZ YAYINEVİ yayınevinin 20.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Yapıcı Eleştirel Düşünme ve Problem Çözme pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.