Yalnızlık Yolcuları pdf – Yandex indir

tarafından
3
Yalnızlık  Yolcuları pdf – Yandex indir

Dünyayı kurtarma amacı güden kırk yol, kırk inanış, kırk ideolojiden hangisinin merkezinde çocuklar yer alıyor? Bir çocuk ihmal edildiğinde, bunun etkisi kuşaklar boyu devam eder mi? Sevgi eksikliği insanı deprem ve yangınlardan daha fazla yıpratabilir mi?
 
İlker Düzdemir bu romanında, 1914 yılında Anadolu topraklarında başlayıp günümüze kadar uzanan, birbiriyle ilişkili iki kadın ve üç erkeğin yaşam hikâyesini anlatıyor. Yüzyıllık bir zaman diliminde yaşanmış siyasi ve toplumsal olaylarla bütünleşen bu beş farklı yaşam öyküsü, insan ruhunun derinliklerine ayna tutarken, bir yandan da bizi gerçek anlamda insan olabilmenin manevi sınırları üzerinde düşünmeye sevk ediyor.
 

Yalnızlık Yolcuları isimli 231 sayfadan oluşan kitap ; İlker Düzdemir tarafından yazılmış ve GATE YAYINLARI yayınevinin 25.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Serseri Mayın pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Serseri Mayın indir, Serseri Mayın oku ve Serseri Mayın pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yalnızlık Yolcuları pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.