Yaklaşma Kaçınma Motivasyonunun Motor Davranışa Etkisi ve Kişilik pdf – Yandex indir

tarafından
88
Yaklaşma Kaçınma Motivasyonunun Motor Davranışa Etkisi ve Kişilik pdf – Yandex indir

Motivasyon kavramı, sporda performansa etki edebilen pek çok psikolojik faktörden biridir. Bu eserde, son yıllarda spor bilimleri alanında daha da önem kazanmaya başlayan motivasyon kuramlarından biri olan, yaklaşma-kaçınma motivasyonunun sporcu performansına olan etkileri kişilik özellikleri açısından incelenmiştir. Spor bilimleri alanındaki araştırmacılara farklı bir bakış açısı kazandırabileceği düşünülen bu kitap, Dr. Şenol GÜVEN’in “Sporcularda Motor Davranış Hızı ve Gücünün Öngörücüsü olarak Yaklaşma Kaçınma Motivasyonu ve Kişilik” adlı doktora tezinden üretilmiştir..
 

Yaklaşma Kaçınma Motivasyonunun Motor Davranışa Etkisi ve Kişilik isimli 126 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Şenol Güven tarafından yazılmış ve EFE AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 23.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Menajer Transferin Gizli Yüzü pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Menajer Transferin Gizli Yüzü indir, Menajer Transferin Gizli Yüzü oku ve Menajer Transferin Gizli Yüzü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yaklaşma Kaçınma Motivasyonunun Motor Davranışa Etkisi ve Kişilik pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.