Yabancılarla Bir Yaz pdf – Yandex indir

tarafından
6
Yabancılarla Bir Yaz pdf – Yandex indir

“Okuduğum en iyi Japon yazarlardan biri.” –Bret Easton Ellis
 
Taiçi Yamada kaleme aldığı romanlarla kentsel yabancılaşmayı tekinsizlikle harmanlayan, olaylardan çok düşünsel süreçlere ve karakterin duygu dünyasına eğilen bir yazar. Yabancılarla Bir Yaz romanında da sakinleri neredeyse ruhlarını kaybetmiş bir şehrin sokaklarında gizemli bir yolculuğa çıkarıyor bizi.
 
Orta yaşlarındaki senarist Harada, geçmişini yâd ettiği bir gün kendisini çocukluğunun geçtiği Asakusa eğlence bölgesinde bulur. Tokyo’nun eski şehir merkezi olan semt, eskisi gibi değildir, değildir ama Harada’nın anılarından silinmeyen ve trajik bir kazada ölen anne babasıyla ilişkilendirdiği bir yerdir hâlâ. Asakusa’da dolaşırken ebeveynine benzeyen sevimli bir çiftle tanışır. Harada onları görünce teselli bulsa da dehşet kendini göstermekte gecikmeyecektir.
 
Sence ben hayalet miyim?
 

Yabancılarla Bir Yaz isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Taiçi Yamada tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 11.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hüsnü Şah ile Selvi Naz Hikayesi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Hüsnü Şah ile Selvi Naz Hikayesi indir, Hüsnü Şah ile Selvi Naz Hikayesi oku ve Hüsnü Şah ile Selvi Naz Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yabancılarla Bir Yaz pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.