Yabancı Mahkeme Kararlarının Tanınması ve Tenfizi pdf – Yandex indir

tarafından
14
Yabancı Mahkeme Kararlarının Tanınması ve Tenfizi pdf – Yandex indir
Yabancı Mahkeme Kararlarının tanınması ve Tenfizinin Hukuki Dayanakları * Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanuna Göre Tanıma ve Tenfiz Usulü * Tanımanın ve Tenfizin Önşartları * Tanımanın ve Tenfizin Esasa İlişkin Şartları * Yabancı Mahkeme İlamlarının Tanınmasına/Tenfizine İlişkin Kararlar ve Bu Karara Karşı Kanun Yolları * Milletlerarası Antlaşmalara Göre Yabancı Mahkeme Kararlarının Tanınması ve Tenfizi * Tanınmamış ve Tenfiz Edilmemiş Yabancı Mahkeme Kararının Türkiye’deki Sonuçları * Özellik Arz Eden Yabancı İlamların Tanınması ve Tenfizi

 

Yabancı Mahkeme Kararlarının Tanınması ve Tenfizi isimli 802 sayfadan oluşan kitap ; Doç. Dr. Nuray Ekşi tarafından yazılmış ve BETA BASIM YAYIM yayınevinin 12.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hukuk Muhakemeleri Kanunu ve İlgili Mevzuat pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Hukuk Muhakemeleri Kanunu ve İlgili Mevzuat indir, Hukuk Muhakemeleri Kanunu ve İlgili Mevzuat oku ve Hukuk Muhakemeleri Kanunu ve İlgili Mevzuat pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yabancı Mahkeme Kararlarının Tanınması ve Tenfizi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.