Vampir Şövalye 18 Vampire Knight pdf – Yandex indir

tarafından
4
Vampir Şövalye 18  Vampire Knight pdf – Yandex indir

Tanınmış bir okul olan yatılı özel Cross Akademisi’nde gündüz ve gece dersleri bir arada bulunuyor. Gündüz derslerine sıradan öğrenciler devam ederken elit bir grup olan gececi öğrencilerin hepsi birer vampir! Gündüzcüler için vampirlerin varlığı da gece derslerinin gerçek yüzü de kesinlikle bir sır. Bu büyük sırrı iki kişi korumakla görevli Yuki ve Zero; onlar Akademinin Koruyucuları! Gece sınıfının sınıf temsilcisi safkan vampir olan Kaname ise bu önemli görevde Yuki ve Zero’nun en büyük destekçisi.
 
Yuki ve arkadaşları, saf kanların yok edilmesine engel olmak için Kaname’yle dövüşmeye başlarlar. Zero’ya kendi kanından veren Sara ise sinsice onlara yaklaşmakla meşguldür. Beklenmedik bir şekilde, avcıların silahlarını yaparken kullandıkları ana metale tuhaf bir şeyler olur. Acaba bütün bunlar olup biterken, Kaneme’den intikam alması emredilen Zero’ya ne yapmayı planlamaktadır? Görünüşe bakılırsa, savaş hızla sona yaklaşıyor!
 
Manga tutkunlarının merakla beklediği Vampire Knight – Vampir Şövalye, mangayı Türkçe okumak isteyenler için 18. cildiyle raflarda!
 

Vampir Şövalye 18
Vampire Knight isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Matsuri Hino tarafından yazılmış ve AKILÇELEN KİTAPLAR yayınevinin 20.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Vampir Şövalye 18 Vampire Knight pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.