Vampir Avcısı D Cilt 2 – Rüzgar Yükselince pdf – Yandex indir

tarafından
5
Vampir Avcısı D Cilt 2 – Rüzgar Yükselince pdf – Yandex indir

Vampir 2: Sınır’daki Tepeş Köyü’nün bir ucunda, özel bir savunma mekanizmasıyla köylülerin oraya gelmesini engelleyen esrarengiz bir tepe vardır. Onun zirvesinde ise  bir zamanlar asilzadelere ait olan bir şato ve içinde, onlardan  bugünlere kalmış pek  çok mekanik cihaz bulunmaktadır. Fakat, orada asilzadelerin ne deneyler yaptıkları ve on yıl önce bu şato harabesinde kaybolan çocukların kaderlerinin ne olduğu birer sır olarak kalmıştır. Ve şimdi köy, gün ışığı altında dolaşan  vampirlerin  ortaya  çıkmasından korkmaktadır.
 
Usta yazar ve Japon korku edebiyatının öncüsü Hideyuki Kikuçi’nin bu ölümsüz eseri “Sandman: Rüya Avcısı”, “Elric Saga” gibi ödüllü kitaplar ile “Final Fantasy” oyununun illüstrasyonlarını da yapan büyük sanatçı Yoşitaka Amano’nun çizgileriyle birleşiyor ve sizleri bambaşka bir diyarın lanetli topraklarındaki maceraya davet ediyor.
 
 

Vampir Avcısı D Cilt 2 – Rüzgar Yükselince isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Hideyuki Kikuçi tarafından yazılmış ve KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK yayınevinin 18.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Küçük Sırlar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Küçük Sırlar indir, Küçük Sırlar oku ve Küçük Sırlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Vampir Avcısı D Cilt 2 – Rüzgar Yükselince pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.