Vahşetin İdaresi pdf – Yandex indir

tarafından
14
Vahşetin İdaresi pdf – Yandex indir

Vahşetin idaresi, ümmetin geçireceği bir sonraki merhaledir. Bu merhale en tehlikeli merhale olarak kabul edilmektedir. Zira bu merhale, eğer bu vahşeti idare etmekte başarılı olursak, hilafetin düşüşünden beri beklenen İslam Devleti’nin biiznillah geçidi olacaktır. Yok eğer Allah korusun başarısız olursak da bu her şeyin bittiği anlamına gelmiyor. Bilakis bu başarısızlık daha fazla vahşete yol açacaktır.
Bu başarısızlıktan doğabilecek olan daha fazla vahşet ise şimdiki durumdan ya da doksanlardan ve ondan önceki yıllardan daha beter olacak değildir. Aksine vahşetin en berbat mertebesi bile küfür sistemi altındaki istikrardan kat ve kat hafiftir.
 

Vahşetin İdaresi isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Ebubekir Naci tarafından yazılmış ve KÜRESEL KİTAP yayınevinin 22.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türk Edebiyatında Manzum Fetvalar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Türk Edebiyatında Manzum Fetvalar indir, Türk Edebiyatında Manzum Fetvalar oku ve Türk Edebiyatında Manzum Fetvalar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Vahşetin İdaresi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.