Uzun Süreli İlişkilerin Sırları pdf – Yandex indir

tarafından
4
Uzun Süreli İlişkilerin Sırları pdf – Yandex indir

Varoluşu, başlangıçtan bu yana sorunlu olan insanı en saf ve temiz hale getiren duygunun adı aşktır. İnsan aşkı hissettiğinde gerçek mutluluğuna ve potansiyeline kavuşur.
 
Bu kitapta sağlıklı ilişkiler kurabilmeyi öğrenecek, bunun yanı sıra partnerinizle olan iletişiminiz güçlenecek, aranızdaki bağın derinleştiğini hissedeceksiniz.
 
Hayatınızda, bu tecrübeyi paylaşacağınız özel insanla birlikte değişmenin ve gelişmenin gerekleri olan sağlıklı iletişim ve duygusal zekanızı geliştirebilecek teknikler öğreneceksiniz.
 
Uzun süreli ilişkilerin sihrine, bu sihrin altında yatan düşünceye ve bu düşüncenin derin köklerine şahit olacaksınız.
 
Aşkın gerçek evrenini, ilişkinin ve iletişimin temel düzlemini, kadın ve erkeğin bakış açılarından göreceksiniz.
 
Şüphelerden nasıl kurtulabileceğinizi, sevgilinizi/eşinizi nasıl kendinize bağlayabileceğinizi ve ilk günkü heyecanını koruyan sonsuz bir ilişkiyi nasıl kurabileceğinizi anlatan bölümlerle birlikte zihin projeksiyonu, duygusal denge ve odaklanma çalışmaları bölümleri, aşk duygusuna açılmayı ve gereken özeni vermek için güç kazanmayı sağlıyor.
 
Bu kitap, tanışmayı tılsıma, iletişimi ilişkiye ve en önemlisi ilişkiyi uzun vadeli bir kavuşmaya çevirebilmenin formüllerini anlatıyor.
 
İlkay Sevgi Temizalp; Amerika, İtalya, Avusturya, Yunanistan gibi birçok ülkede kültür ve felsefe konferansları verdi. Ayrıca kişisel gelişim, doğal sağlık, iletişim ve ilişkiler konusunda danışmanlık yaptığı yüzlerce öğrencisi bulunmaktadır.
 

Uzun Süreli İlişkilerin Sırları isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; İlkay Sevgi Temizalp tarafından yazılmış ve GİZ KİTAP yayınevinin 03.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Uzun Süreli İlişkilerin Sırları pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.