Üzümlü Kek 1 pdf – Yandex indir

tarafından
10
Üzümlü Kek 1 pdf – Yandex indir

Sen yeter ki kilitlenmiş kalbini aç,
gerçek aşkın ikinci şansın olabilir.”
 
Beliz sevdiği adamla evlenmeyi becerebilen nadir kadınlardan birisiydi. Üniversite sonrasında yaşadığı aşkın büyük ve görkemli bir düğünle bitmesi ve hemen ardından ikizleri dünyaya getirmesi, onun her gün hayata daha da mutlu bir şekilde devam etmesini sağlarken, zamanla değişen bazı şeyler yüzünden aslında o koca aşktan ellerine sadece küllerin kaldığını göstermişti zaman. O sadece anne değildi, aynı zamanda bir kadındı da. Belki de bu yüzden boşanmayı o istemişti. Emre deli gibi âşık olduğu kadından uzaklaşırken, onunla nasıl tekrar birlikte olacağının yollarını arıyordu ama bilmediği şey artık Beliz’in içinde ona karşı en ufak bir duygunun bile kalmamasıydı. Elbette Beliz’in yeni taşındığı evdeki karşı komşusu Tunç ile başlayan yakınlığı da her şeyi etkileyecekti.
 

Üzümlü Kek 1 isimli 480 sayfadan oluşan kitap ; Betül Eldoğan tarafından yazılmış ve PAROLA YAYINLARI yayınevinin 16.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Jale İnan pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Jale İnan indir, Jale İnan oku ve Jale İnan pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Üzümlü Kek 1 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.