Uzmanlardan Kişisel Gelişim İçin 800 Öneri pdf – Yandex indir

tarafından
6
Uzmanlardan Kişisel Gelişim İçin 800 Öneri pdf – Yandex indir

İlk varoluştan günümüze kadar insanoğlu yaşamında çeşitli değişiklikler yaparak yaşam standartlarını ve kişisel becerilerini bugünkü konumuna yükseltmiştir. Kişisel gelişim olarak da adlandıracağımız bu ilerleme, hayatın her alanında kendini göstermeye devam ediyor. Yaşamın her aşamasında bireylerin kendilerini geliştirmek için yapabilecekleri sayısız eylem vardır. Bu eylemlerin belli bir plan dahilinde gerçekleştirilmesi kişinin kendisini daha üst bir seviyeye taşımasını sağlar.
Ünlü tüccar John Wanamaker  bunu ne kadar güzel ifade etmiş:
“Herkes mesleğinde ve hayatında birçok karanlık yoldan geçmek zorundadır; ancak bu yolları, elinde bir ışık olmadan geçmeye çalışmaktansa başkalarının tecrübe meşalelerinden yararlanarak yürümek daha kolay ve daha kârlı değil midir? Ben hiçbir zaman karanlığa elim boş yürümedim; her yeni girişim karşısında baş İtalar inin deneyimlerini inceler ve yoluma öyle devam ederdim.”
Bu kitap John Wanamaker’ın bu sözünden esinlenerek hazırlanmıştır.
 

Uzmanlardan Kişisel Gelişim İçin 800 Öneri isimli 185 sayfadan oluşan kitap ; Payidar Bilge tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 30.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Uzmanlardan Kişisel Gelişim İçin 800 Öneri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.