Uzakların Çağrısı pdf – Yandex indir

tarafından
7
Uzakların Çağrısı pdf – Yandex indir

Uzakların Çağrısı’dır, içinde bambaşka umutlar filizlendiren, mantıklı düşünmeni engelleyen, kulağına her şeyin çok güzel olacağını fısıldayan, kötü kalpli bir cadının katran kazanlarında kaynattığı bir büyü gibidir o çağrı. Yollara düşer, ardına bile bakmadan yaşamın damarlarına sızarsın. Bir gün, bir an gelir sılanın çağırdığını duyarsın kalbinin en derininde. Baktığın her yerde geçmiş canlanır. İşte o zaman gittiğin yollardan geri dönmek kolay mıdır? Döndüğünde oraya ait hisseder misin? Onu bulacaksınız bu romanda. İliklerinize kadar işleyecek, gerçek bir yaşam öyküsünü okumaya hazır mısınız?
Yazar Gülhan GENÇ
Bazen sakinlik, dinginlik, huzur yorar insanı. Mutluluğu uzaklarda arar. Kaos, karmaşa çağırır. Musa’ da bu çağrıya kulak verip uzun bir yolculuğa çıkar. Sosyolojik temalı kitapların usta yazarı Nermin Güday Kaçar’ ın kaleminden  ‘Uzakların Çağrısı’na kulak verin. Bir solukta okuyacağınız bir roman.
Yazar İnci Yılmaz ŞİMŞEK
 
 

Uzakların Çağrısı isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Nermin Güday Kaçar tarafından yazılmış ve KİTAP MÜPTELASI YAYINLARI yayınevinin 14.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bay Cadmus pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bay Cadmus indir, Bay Cadmus oku ve Bay Cadmus pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Uzakların Çağrısı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.