Üstesinden Gelemediğimiz Şeyler pdf – Yandex indir

tarafından
3
Üstesinden Gelemediğimiz Şeyler pdf – Yandex indir

Kötü adam rolünü üstlenmiş sakallı bir kuaför olan Knox, hayatını tıpkı kahvesini içtiği gibi yaşamayı tercih ediyordu. Tek başına. Tabii, av köpeği Waylon sayılmadığı sürece. Hayatında hiçbir dramaya tahammülü yoktu, bu dramanın kaçak bir gelin şekline bürünmüş olması hiç fark etmezdi.
 
Naomi’nin kaçtığı tek şey düğün değildi. Ayrı düştüğü ikizini kurtarmak için anlaşmazlıkların eski usullerle, yumruklar ve birayla çözüldüğü -çözüm için genellikle bu sıra izleniyordu-küçük bir kasaba olan Knockmeout’a gitmesi gerekiyordu.
 
Naomi’ye göre, kötülük timsali ikizi hiç değişmemişti. Kız kardeşi onun arabasına ve parasına el koyduktan sonra arkasında beklenmedik bir şey bırakmıştı. Naomi’nin varlığından bile haberdar olmadığı bir yeğeni vardı. Şimdi arabasız, işsiz, plansız ve evsizdi. Ayrıca bakması gereken on bir yaşındaki kız çocuğuyla bu küçük kasabada sıkışıp kalmıştı.
 
Knox’un karmaşık ya da özen gerektiren kadınlarla, özellikle de romantik hayallere sahip olanlarla ilgilenmemesinin bir nedeni vardı. Ancak bu kadının hayatı gözlerinin önünde havaya uçtuğu için, en azından sıkıştığı yerden çıkması konusunda yardım edebileceğini düşünmüştü. Naomi yeni tehlikelere adım atmaktan vazgeçtiği anda, o da kadını rahat bırakıp huzurlu ve yalnız hayatına geri dönebilecekti.
 
En azından plan buydu, karşılarında duran sorun gerçek bir tehlikeye dönüşene kadar ikisi de böyle olacağını düşünmüştü…
 

Üstesinden Gelemediğimiz Şeyler isimli 560 sayfadan oluşan kitap ; Lucy Score tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 01.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Üstesinden Gelemediğimiz Şeyler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.