Üsküdar’da Bir Attar Dükkanı pdf – Yandex indir

tarafından
10
Üsküdar’da Bir Attar Dükkanı pdf – Yandex indir

Üsküdar’daki bu Attar Dükkânı nice sohbetlerin, nice dostlukların, nice himmetlerin, nice hayırların, nice tefekküre şâyan ibretlerin, nice füyûzâtın, nice mânevî tohumların ve irşadların sebebi ve milveri olmuştu. Neyzen Niyâzi (Sayın) ağabey, bir gün bana, bu dükkânın rahmânî füyûzâtının sebep olduğu maddî ve mânevî müktesebâtını hamd ü şükranla ve cezbeyle yâd ederken: ‘Yüksel’ciğim; biz bu dükkândan geçmemiş olsaydık şimdi yedi dükkân süprüntüsünden beter olurduk.’ demiştir.  
 

Üsküdar’da Bir Attar Dükkanı isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Ahmed Yüksel Özemre tarafından yazılmış ve KUBBEALTI NEŞRİYAT yayınevinin 11.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Eski İnsanlar Eski Evler 19.Yüzyılda Beyoğlu’nun Sosyal Topoğrafyası pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Eski İnsanlar Eski Evler 19.Yüzyılda Beyoğlu’nun Sosyal Topoğrafyası indir, Eski İnsanlar Eski Evler 19.Yüzyılda Beyoğlu’nun Sosyal Topoğrafyası oku ve Eski İnsanlar Eski Evler 19.Yüzyılda Beyoğlu’nun Sosyal Topoğrafyası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Üsküdar’da Bir Attar Dükkanı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.