Unutulmazlar 1 pdf – Yandex indir

tarafından
8
Unutulmazlar 1 pdf – Yandex indir

Hayatta neyle karşılaşacağınız hiç belli olmaz.

“Hakim’in Yolculuğu” üçlemesinin yaratıcısı Fabien Toulmé çizgilerini bu kez sıradan insanların sıradışı hayatları üstüne konuşturuyor; tutkuları ve özgürlükleri arasında seçim yapmak zorunda kalan bireylerin verdiği benlik savaşını anlık çarpan öykülerde buluşturuyor. 
 
Sanatçının, haber röportaj tekniklerinden yararlanarak derlediği “Unutulmazlar” serisinin bu ilk cildi, Avrupa’dan Afrika’ya ve hatta Latin Amerika’ya uzanarak farklı yaş ve sosyokültürel çevrelerden gelen altı cesur yüreğin kaderine boyun eğmeyişini gözler önüne seriyor. 

Yaşamın kırılma noktasında insanca varolma sanatı hakkında derin sorgulamalara iten kitap, okurları belirsizlik kıskacından kurtulmaya çalışan özgür ruhların sergilediği hayata tutunma mücadelesine ortak ediyor. 

İnancı yüzünden dış dünyayla bağlarını koparan Émilie’nin 24 yaşında yaşamına yeniden başlaması,
Marcos ile Dora’nın gönül ile görev arasında sıkışıp kalan aşkları,  
Omuzlarında taşıdığı yükten kurtulmak için çareyi “celladına” mektup yazmakta arayan Marie, 
Yüz binlerin yitip gittiği Ruanda katliamını çocuk gözleriyle anlamlandırmaya çalışan Kévin,
30 yıllık bir sevda masalının kader ortaklığını paylaşan Marine ve Frédéric,
Başı beladan ve suçtan kurtulmayan Grégory’nin adım adım seçilmiş bir politikacıya dönüşmesi… 

Unutulmazlar‘da yer alan öyküler, hissettirdiği duygular ve belleklerde bıraktığı izlerle gerçekte kim olduğunu unutan herkesi kendi geçmişiyle yüzleşmeye çağırıyor.  

Fabien Toulmé’nin çizgilerinin ucuna taktığı bu tanıklıklar, modern toplumların bir portresini çizmekle kalmıyor aynı zamanda okura yönünü belirlemede ve kendi sorularının yanıtlarını bulmada rehberlik de ediyor.
 

Unutulmazlar 1 isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Fabien Toulme tarafından yazılmış ve DESEN YAYINLARI yayınevinin 18.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Unutulmazlar 1 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.