Unıty İle Mobil Oyun Geliştirme Rehberi pdf – Yandex indir

tarafından
3
Unıty İle Mobil Oyun Geliştirme Rehberi pdf – Yandex indir

Unity Oyun Geliştirme Platformu, oyun geliştirmeye sürdürülebilirlik katması, esneklik sağlaması, daha düşük çaba ve maliyet ile daha iyi tasarımlar ortaya çıkarması sebebiyle son yıllarda oldukça öne çıkmaktadır. Özellikle hızlı prototipleme yeteneğine sahip olması ve lisans ücreti gerektirmemesi sebebiyle bağımsız geliştiricilerin ilk tercihi olmaktadır. Bu kitapta, mobil oyun geliştirme süreçlerinin birçoğuna başlangıç seviyesinde açıklamalar getirilmeye çalışılmıştır. Dünya mobil uygulama piyasasının son durumu ve Unity oyun motorunun avantajlarından, çalışma boyunca kullanılacak yazılımlarının kurulumu ve ayarlamalarına ait bilgilerden bahsedilmektedir. Unity Oyun Motoru’nun ara yüzü genel hatlarıyla tanıtılmakta ve C# dille ilgili temel hatırlatmalar yapılmakta, bir mobil oyun geliştirme örneğiyle beraber, oyunlarda sık karşılaşılan mekaniklerin açıklamaları verilmektedir. Mobil uygulamaların derlenme süreçleri anlatılırken, sırasıyla kullanıcılara anlık bildirimlerin ve reklamların iletilmesi konuları aydınlatılmaktadır. En sonda ise bir mobil oyunun uygulama marketlerinde yayınlanma basamakları detaylandırılmaktadır.
 

Unıty İle Mobil Oyun Geliştirme Rehberi isimli 98 sayfadan oluşan kitap ; Gökhan Tuncay tarafından yazılmış ve İSKENDERİYE KİTAP yayınevinin 10.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Python ile Soru Çözüm Kitabı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Python ile Soru Çözüm Kitabı indir, Python ile Soru Çözüm Kitabı oku ve Python ile Soru Çözüm Kitabı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Unıty İle Mobil Oyun Geliştirme Rehberi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.