Umut Var Oldukça pdf – Yandex indir

tarafından
10
Umut Var Oldukça pdf – Yandex indir

“Tam her şey bitti derken içimizdeki kıpırtının adı değil mi umut? Ve umut var oldukça yeniden çiçeklenir hayallerin. Bu çiçeklerin can suyu hayatımızda gizlenen ve belki de zamanı gelmediği için henüz gözlerini açmamış mucizelerde saklı…”

Hayatın anlamını yitirmiş, düştüğü boşluktan ve karamsarlıktan çıkamayan Ayaz; hayatı, kendisini hatta aldığı her nefesi sorgulamaktadır. Yaşadığı psikolojik sorunlar neticesinde kendi düşünce dünyasına hapsolmuştur. Fakat günün birinde, alacakaranlıkta karşısına çıkan Mia ile hayatı tamamen değişecektir.
Eserde, ümide yeniden yelken açacak olan Ayaz’ın hayat hikâyesi, en ince ayrıntısına kadar, insanın benliğine dokunurcasına akıcı bir üslup ile anlatılmıştır.
“Kaybolmuş gibisin ve kimsenin seni bulmasını istemiyorsun. Bir insanın omuzlarına binen tonlarca ağırlık var bakışlarında.”

“Kendimle göz göze geldiğimde aralanıyordu bütün kara bulutlar. Aynadaki yansıma bendim ve 27 yaşında olan bedenim bir ihtiyarın kalbi kadar yorgundu. Sahi bu gördüğüm ben miyim? ‘Gözler ruhun yansımasıdır,’ diye yazıyordu okuduğum bir kitapta. 70 yaşındaki bir ruhu 27 yaşındaki bir bedende taşıyordum….”
 

Umut Var Oldukça isimli 100 sayfadan oluşan kitap ; Musa Demirok tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 05.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Babbitt (Karton Kapak) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Babbitt (Karton Kapak) indir, Babbitt (Karton Kapak) oku ve Babbitt (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Umut Var Oldukça pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.