Umut Ağacı pdf – Yandex indir

tarafından
38
Umut Ağacı pdf – Yandex indir

Geçmişle hesaplaşmak, geçmişe tutsak olmak ya da bunları yüklenmeden umuda ve hayata bir şans vermek ikisinin de örneklerinin bulunduğu bu kitapta adeta yaşayarak deneyimleniyor. Farkında olmadan yaşadıklarımızın ruhumuzu esir alışına tanık oluyoruz.
Sırlarla dolu öykülerinin iniş ve çıkışlarında çoğu zaman kendi ruh dünyamızın yansıması ve mücadeleleriyle de karşılaşmak mümkün. Anne kız arasındaki çatışmalar ve aynı yerden yaralı iki gencin yaralarını sarmak için mücadelesi, heyecan ve merakla dolu yolculukları… Okurken bir yandan ortaya çıkan gerçekler karşısında çok şaşıracak, bir yandan da umuda sımsıkı sarılacaksınız.
Genç ve umutlu gözlerle hayatta bakan, uzun zaman boyunca sevgisizlikle mücadele eden fakat kendini ve hayatı sevmekten hiç vazgeçmeyerek belirsizlikler içinde boğulsa da iyi ve güzel olanı arayan Zehra, sonunda öğrendiği sırlarla hayatının rotasını belirleyecektir.

Bu kitap; hayatımızın sıradan, renksiz bir manzara olduğunu düşünürken bu silik, mutsuz yaşama sebep olan belirsizlikleri çözerek, yargılayarak en ağır cezaya mahkûm ettiğimiz ruhumuza şefkatle sarılıp hayatı renkli bir manzaraya dönüştürmek için büyülü bir yolculuğa çıkaracaktır.
 

Umut Ağacı isimli 108 sayfadan oluşan kitap ; Selin Akınç tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 18.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Umut Ağacı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.