Ufuktaki Güneş pdf – Yandex indir

tarafından
16
Ufuktaki Güneş pdf – Yandex indir

Serhat oturduğu yerden irkilerek kalktı ayağa, yan masada bıraktığı sigara ve çakmağını aldı ve tekrar döndü kendi masasında oturdu. O sıra “Ave Maria” son bulmuş olacak ki Farid Farjad’ın Golha” eseri çalmaya başlamıştı. Serhat sesi işitir işitmez, içten içe, bir ah çekti, yüzünde birdenbire hüzün oluştu, anıları depreşmiş olacak ki gözlerini Glomma Nehri’ne dikip öylece dalgın, dalgın nehri izlemeye başladı. Farid Farjad dünyaca ünlü keman virtüözü insan ruhunda melankolik duygular uyandıran nam-ı değer “kemanı ağlatan adam” en mutlu anında insanı hüzne bürüye bildiği gibi en hüzünlü anında da mutlu edebilecek etkileşim yapar insan ruhunun derinliklerin de. İşte sessizliğin içindeki çığlık atan nağmeler. İnsanlığın yitirilmiş olduğu çağda insan kalabilenlerin çığlığı. Sahi bu insanlığın yitirildiği bir çağda, insan gibi yaşamak kolay mı? Hele zarif bir ruha sahipseniz..
 

Ufuktaki Güneş isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Ömer Aslanhan tarafından yazılmış ve BENGİSU YAYINLARI yayınevinin 23.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Opak Bayırlar Bahçesi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Opak Bayırlar Bahçesi indir, Opak Bayırlar Bahçesi oku ve Opak Bayırlar Bahçesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ufuktaki Güneş pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.