TYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası pdf – Yandex indir

tarafından
26
TYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası pdf – Yandex indir

Sevgili Gençler;
Youtube’de KİMYA ADASI ders kanalı olarak sizlerin kimya dersini sevmenizi sağlamak ve kimya dersindeki eksiklerinizi gidermek için uğraş verdiğim video ders anlatımı çalışmalarını daha da etkili hale getirebilmek adına ‘KONU ÖZETLİ TYT SORU BANKASI’ kitabını hazırladım.
Bildiğiniz gibi, üniversiteye girişteki ilk basamak temel yetenek testidir.
Bu sınavda karşılaşma ihtimaliniz olan tüm kimya kazanımlarını kitaptaki sorularda bulacaksınız. Özellikle seviye atlamanız, bilmediklerinizi öğrenebilmeniz için tüm soruların açıklamalı çözümlerini kitaptaki karekodları okutarak ulaşabileceksiniz. Çünkü genelde yapamadığınız soruları etrafınızda soramayınca ilgili kazanım da maalesef öğrenilemiyor ve böylece gelişim de kaydedilemiyor. İşte bu kitap bu problemi ortadan kaldıracaktır.
Ayrıca testlerin yanında ilgili konu ile bağlantılı soru özetleri bulunmaktadır. Bu sayede kitap ile netlerinizi yükseltecek, hayallerinize ulaşmak adına önemli engelleri de aşacaksınız. Sevgili Gençler; hepinize bol kimya netli günler ve iyi çalışmalar dilerim. Umarım yüzünüzdeki gülücükler Avogadro sabiti kadar çok olur.
Arkadaşlar; Bu kitapla birlikte bilmenin keyfini ve rahatlığını sonuna kadar yaşayacağınıza inanıyorum. Çalışmalarınızda sizlere yürekten başarılar diliyorum. 
Yolunuz, bahtınız açık olsun. faydalı ve verimli olması arzusuyla…
Türü: Konu Özetli Soru Bankası
Sayfa Sayısı: 208
Soru Sayısı: 1350
 

TYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve KİMYA ADASI yayınevinin 20.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

TYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.