Tweet Savaşları (Ciltli) pdf – Yandex indir

Tweet Savaşları (Ciltli) pdf – Yandex indir

Forbes’un seçtiği en iyi genç yetişkin romanlarından Tweet Savaşları
 
Çılgın aromalı milkshake’ler, unutulmaz gülümsemeler ve el sıkışmaları bir yana, Pepper’ın hâlâ düşman olduğunu unutmamalıydım. Kazanmam gereken bir Twitter savaşım vardı.
Big League Burger ve Girl Cheesing. Söz konusu meşhur bir ızgara peynir tarifi olunca birbirine düşman kesilen iki işletme. Bu sırada Pepper Evans ve Jack Campbell, bu aile işletmelerinin
Twitter’da viral olan kavgalarının iki cephesi. Izgara peynir iki kişinin hayatını nasıl değiştirebilir? sorusunun cevabını keşfetmek üzereler.
 
Tweet Savaşları; büyüme sancılarına, hayatın sunduğu acı tatlı sürprizlere dair bol kinaye ve yemek tarifi içeren bir roman. En leziz tariflerin ve sürprizlerin beklenmedik yerlerden çıkabileceğini
gösteren, her detayıyla genç ve mizah dolu bir hikâye.
 
“Twitter çağına adapte edilmiş muzip bir romantik komedi. Aile baskısını ve büyümeyi çevirimiçi rekabet üzerinden, son derece derin içgörülerle sunan bu kitap gerçekten komik. Herkesin
kendinden bir şeyler bulabileceği ve ilksayfasından itibaren favorileriniz arasına girecek harika bir kitap.”
-Emily Wibberley ve Austin Siegemund BrokaAlways Never Yours ve If I’m BeingHonest’ın yazarları
 
“Bu kitap her şeyi bir arada sunuyor: Kusursuz bir düşmanlıktan doğan aşk, son derece zekice bir konu ve çekici, gerçekçi karakterler. Bir çırpıda okudum.”
Francesca Zappia Eliza and Her Monsters’ın yazarı
 
“Komik ve çok sevimli bir romantik komedi. Ergenlik çağının sesi olma
konusunda son derece başarılı. Bu yaşların kırılganlığını ve saflığını çok
yerinde anlatıyor, karakterler uzun yıllardır arkadaş olduğunuz insanlar
gibi hissettiriyor. Okuyucular Pepper ve Jack’in âşık olmaları eklentisiyle, kitabın başından sonuna kadar tezahürat tutacak.”
Kacen Callender This Is Kind of an Epic Love Story’nin ve Stonewall Ödüllü roman Hurricane Child’ın yazarı
 

Tweet Savaşları (Ciltli) isimli 328 sayfadan oluşan kitap ; Emma Lord tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 17.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kaminya pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kaminya indir, Kaminya oku ve Kaminya pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tweet Savaşları (Ciltli) pdf – Yandex indir - PDF indir