Türkiye Ekonomisi ve Bankacılığının Tozlu ve Dumanlı Yılları 1980-2001 pdf – Yandex indir

tarafından
12
Türkiye Ekonomisi ve Bankacılığının Tozlu ve Dumanlı Yılları 1980-2001 pdf – Yandex indir

Bu kitap, Türkiye Ekonomisi ve finans sektöründe, özellikle bankacılık sektöründe 1980-2000 yılları arasında yaşanan gelişmeleri medya gözü ile ele almaktadır.
Bu yirmi yıllık dönem gerçekten hem dünya hem de ülkemiz tarihi bakımından çok önemli siyasal, sosyal ve ekonomik değişim ve dönüşümlerin yaşandığı bir dönemdir.
Kitapta önce o dönem dünya ve Türkiye siyasetindeki önemli gelişmeler, daha sonra dünya ve Türkiye ekonomisi ve finans sektöründe yaşanan gelişmeler ile bankacılığımızın kısa tarihi yer almaktadır.
Daha sonra o dönemde cereyan eden bazı ilginç ve bir kısmı günümüzde de devam eden tartışmalarla ilgili haberlere yer verilmiştir. Son bölümde ise yazarın 1985-1997 yılları arasında Hazine Müsteşarlığı Banka ve Kambiyo Genel Müdürlüğü’nde görev yaptığı sırada yaşadığı bazı anılarına yer verilmiştir.
 

Türkiye Ekonomisi ve Bankacılığının Tozlu ve Dumanlı Yılları 1980-2001 isimli 134 sayfadan oluşan kitap ; Ahmet Genç tarafından yazılmış ve KRİTER BASIM YAYIN DAĞITIM yayınevinin 21.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mobbing Davranışı İş Yaşamının Kabusu pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Mobbing Davranışı İş Yaşamının Kabusu indir, Mobbing Davranışı İş Yaşamının Kabusu oku ve Mobbing Davranışı İş Yaşamının Kabusu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkiye Ekonomisi ve Bankacılığının Tozlu ve Dumanlı Yılları 1980-2001 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.