Türk Ruleti pdf – Yandex indir

tarafından
18
Türk Ruleti pdf – Yandex indir

“GERÇEKLER ACITIR” ve “YÜREĞE GÖMÜLEN VEDA”  Romanlarının yazarı Adnan Öz’den soluksuz okuyacağınız bir Aşk ve Polisiye macera romanı. Adnan Öz romanında bölgede yaşanan istihbarat savaşlarını ve Türkiye’nin yakın siyasi tarihini akıcı bir dil ile sorguluyor.

HİS (Harici İstihbarat Servisi) mensubu Kemal’in büyük aşkı ve aşkı için verdiği inanılmaz mücadeleyi okurken soluğunuz kesilecek. Paris’te başlayıp Tuapse’ye uzanan ve oradan da İstanbul’a sürüklenen müthiş bir aşk hikayesi.

Aşk her hâlükârda güzeldir. Kime ve neye duyulursa ona anlam katar. Dünya, aşk ve sevgi üzerine kuruludur. Aşkla sevgi sürdüğü sürece dünya dönmeye devam edecektir. Yeter ki insanlar ruh ikizini bulsun, yeter ki iki kalp birlikte vursun…
 

Türk Ruleti isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Adnan Öz tarafından yazılmış ve MÜHÜR KİTAPLIĞI yayınevinin 21.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Duygular Kitabı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Duygular Kitabı indir, Duygular Kitabı oku ve Duygular Kitabı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Türk Ruleti pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.