Türk Piramitleri pdf – Yandex indir

tarafından
7
Türk Piramitleri  pdf – Yandex indir

Daha hiçbir şey yokken uçsuz bucaksız bir su vardı. O vakitler ‘Kişi’, yer ile gök arasında pek mutluydu. Fakat bir gün kaybedenlerden olup, huzurdan kovuldu ve Erlik (Şeytan) adını alarak dünyaya gönderildi. Tüm itibarını kaybeden Erlik, topraktan yaratılan insanoğluna bitmek bilmeyen bir kin ve düşmanlık duymaya başladı. Zaman aktı, çağlar ve coğrafyalar değişti ama ezeli düşmanlık hiç bitmedi. Unutulmaması lazım gelen nice şeyler unutulup gitse de kimi kadim sırlar masallara, efsanelere, destanlara ve mitlere karışarak zamanın nihayetine dek var olmanın bir yolunu buldular.
***
Büyük Tufan’ın bitiminde gemiden karaya seksen kişi çıktı. Bunların yetmiş üçü bir tür salgına yakalanıp öldü. Hayatta yalnızca Nuh Peygamber, üç oğlu ve üç gelini kaldı. Hz. Nuh; dünyayı kendince üçe ayırıp Ham, Sam ve Yafes adlı üç oğluna pay etti. Bütün Türklerin atası olan Yafes’in hissesine Türkistan düşünce oğlan buranın kurak olduğunu düşünüp biraz hüzünlendi. Bunu gören Nuh Peygamber, en sevgili oğluna bir taş verip, bir dua öğretti. Yafes, hangi vakit yağmura, kara ihtiyaç duyarsa o taş sayesinde yağdırabilecekti artık. Ve olağanüstü özellikleri olan o taş, çağlar boyunca Türk devletlerinin birliğinin ve saadetinin yegâne kaynağı oldu.
***

Yada Taşı Efsanesi” serisinin ikinci kitabı olan “Türk Piramitleri”nde, Yada Taşı’nı türlü hilelerle ele geçiren ve Orta Dünya’da Yeni Dünya Düzeni’ni kurmak isteyen Şeytan Erlik Han ile Türk Kağan’ın amansız mücadelesini ve Bilgelik Kitabı için yapılan dehşetli savaşı okuyacaksınız. Savaşın odağında ise içine nice sırların gizlendiği Beyaz Türk Piramitleri olacak.
***
Taht Oyunları (Game Of Thrones), Yüzüklerin Efendisi (The Lord Of The Rings),
Zaman Çarkı (The Wheel Of Time) ve Hobbit (The Hobbit) gibi
eserleri sevenlerin mutlaka okuması gereken bir
TÜRK MİTOLOJİSİ ROMANI…
 

Türk Piramitleri isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; Ufuk Tufan tarafından yazılmış ve PROFİL KİTAP yayınevinin 04.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Anneme Mektuplar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Anneme Mektuplar indir, Anneme Mektuplar oku ve Anneme Mektuplar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Türk Piramitleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.