Türk Hukukunda Dijital Oyunların Korunması pdf – Yandex indir

tarafından
33
Türk Hukukunda Dijital Oyunların Korunması pdf – Yandex indir

Elinizdeki bu kitap, Türkiye’deki dijital oyun sektörünün yüksek potansiyeli göz önüne alındığında, orta ve büyük ölçekli oyun şirketlerinin olası fikri hak ihlalleri karsısında nasıl bir yol izlemeleri gerektiğine ilişkin ihtiyaca binaen kaleme alınmıştır. Çalışmamızda dijital oyunun eser niteliği ve hangi yollarla korunabileceği İngilizce, Almanca ve Fransızca kaynaklardan yararlanılarak sade bir dille ele alınmıştır. Halihazırda bu konuda Türk mahkemelerinin önüne gelmiş olan dava sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Bu sebeple kitabın, hem sektör temsilcileri hem de uygulayıcılar açısından bir başvuru kaynağı niteliğinde olması temennimizdir. Okuyucu, bölümler arasında gezinirken dijital oyunlara ilişkin teknik bilgi ve zengin örneklerle karşılaşma imkanı bulacaktır.
 

Türk Hukukunda Dijital Oyunların Korunması isimli 121 sayfadan oluşan kitap ; Abdullah Harun Ataşlar tarafından yazılmış ve ON İKİ LEVHA YAYINCILIK yayınevinin 01.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Klasik Kamusal Alandan Sanal Kamusal Alana: Demokrasi ve İnsan Hakları İdeali İçin Normatif Bir Değerlendirme pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Klasik Kamusal Alandan Sanal Kamusal Alana: Demokrasi ve İnsan Hakları İdeali İçin Normatif Bir Değerlendirme indir, Klasik Kamusal Alandan Sanal Kamusal Alana: Demokrasi ve İnsan Hakları İdeali İçin Normatif Bir Değerlendirme oku ve Klasik Kamusal Alandan Sanal Kamusal Alana: Demokrasi ve İnsan Hakları İdeali İçin Normatif Bir Değerlendirme pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Türk Hukukunda Dijital Oyunların Korunması pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.