Turizm Endüstrisinde Modern Pazarlama Yaklaşımları 2 pdf – Yandex indir

tarafından
15
Turizm Endüstrisinde Modern Pazarlama Yaklaşımları 2 pdf – Yandex indir

Günümüz rekabet dünyasında pek çok alanda yaşanan değişimler, pazarlama alanına da yansımaktadır. Bu değişimler pazarlama faaliyetlerinin güncel gelişmeleri adapte edecek biçimde dönüşmesine neden olmaktadır. Klasik pazarlama anlayışından vazgeçmeyen işletmelerin, modern pazarlama anlayışını benimseyen işletmeler karşısında ayakta kalması güçleşecektir. 2000’li yıllar itibarıyla pazarlamada ortaya çıkan yeni trendler, işletmelerin mevcut ve potansiyel müşterileriyle daha interaktif ve kalıcı iletişim kurmalarına imkân sağlamaktadır. Turizm Endüstrisinde Modern Pazarlama Yaklaşımları kitabının devamı niteliğindeki bu kitapta; gerçek zamanlı pazarlama, ilişkisel pazarlama, kıtlık pazarlama, nöro pazarlama, yeniden pazarlama ve yeşil pazarlama konuları turizm endüstrisi perspektifinden ele alınmış ve örneklerle açıklanmaya çalışılmıştır.
 

Turizm Endüstrisinde Modern Pazarlama Yaklaşımları 2 isimli 142 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 21.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Haksız Rekabete İlişkin Bilirkişi Raporları ve Uzman Görüşleri (2018-2021) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Haksız Rekabete İlişkin Bilirkişi Raporları ve Uzman Görüşleri (2018-2021) indir, Haksız Rekabete İlişkin Bilirkişi Raporları ve Uzman Görüşleri (2018-2021) oku ve Haksız Rekabete İlişkin Bilirkişi Raporları ve Uzman Görüşleri (2018-2021) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Turizm Endüstrisinde Modern Pazarlama Yaklaşımları 2 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.