Tükenmişlikten Uyanış pdf – Yandex indir

tarafından
5
Tükenmişlikten Uyanış pdf – Yandex indir

Yaşadığımız çalışma hayatı, bütün zorlukları, her gün aynı şeyleri yaşamak, her gün can sıkıcı haberleri almak, aynı bunaltıcı sohbetlerin içinde olmak, maddi sıkıntı çekmek…Bunların hepsi sonunda insanı dayanamadığı bir hayatta büyük bir anlamsızlığın içine attı. Albert Camus gibi yaşanılan ve başkaldırıya yönelten bir “anlamsızlık” olmayan bu “anlamsızlık” da artık bunalmaya ve tükenmeye itmektedir.
Uzmanların adını koymaya zorlandıkları bu durum konuşmalarımızın popüler konularından birini teşkil ederken üzerinde hep konuştuğumuz ve çare bulamadığımız bu kavramı ana eksen olarak alan Seda Ülgen aslında günlük yaşama ait tüyolarla bizi düşünmeye ve farkında olmaya sevk ediyor. Bazen kendimize söyleyemediğimiz basit ipuçlarını önümüze sunan bu kitap, belki de söylenmesi gerekenleri en basit şekilde izah ediyor.
Okurken onaylayacağınız ve kendinizi göreceğiniz bu kitaba bir an önce başlamanızı ve bitirdikten sonra yeniden geri dönmenizi tavsiye ederim.  
-Erhan Altunay 
 

Tükenmişlikten Uyanış isimli 90 sayfadan oluşan kitap ; Uzm. Dr. Seda Ülgen tarafından yazılmış ve PAPİRÜS YAYINEVİ yayınevinin 01.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Tükenmişlikten Uyanış pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.